Siç nuk e keni parë asnjëherë, Sasa zbulon pak nga gjoksi i saj

Siç nuk e keni parë asnjëherë, Sasa zbulon pak nga gjoksi i saj

Showbiz shtator 19, 2018 - 16:44
Lexoni më shumë detaje

Adriana Matoshi apo siç njihet për publikun në rolin e 'Sasës' tek seriali vendor 'O sa mirë', është mjaft e dashur.

Përveç talentit në aktrim, ajo është aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale e cila ndan imazhe të llojllojshme, shkruan lajmi net.

Madje në këtë të fundit na ka befasuar me elegancën e saj, teksa kështu lirshëm mund të thuhet se nuk e kemi parë ndonjëherë.

Grimi më i rëndë dhe flokët e valëzuara e kanë bërë të duket edhe më tërheqëse.

‘Sasa’ edhe pse është nënë vazhdon të jetë në top-formë e cila kohëve të fundit mahnit me pamjen.

Vlen të ceket se ajo është edhe një biznismene tejet e zonja e që po ecën mjaft mirë me punën, pa lënë anash aktrimin. 

Image