Majk e quan djalin e tij 'Viking'

Majk e quan djalin e tij 'Viking'

Showbiz shtator 18, 2018 - 18:13
Lexo detajet

Reperi i njohur nga Kosova, Majk ka shpërndarë fotografi të djalit të tij, Roanit, shkruan 'Zëri.info".  

Këtë herë Roani shihet mjaft i rritur në Instagramin e babait të tij. 

Maj e quan atë ‘Vikingu im’, nga mund të dallohet se Majk është fans i serialit shumë të shikuar ‘Vikings’ dhe e krahason djalin e tij me personazhet historike të cilët familjen e kanë shumë me rëndësi.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor i Majk është ai në bashkpunim me Yll Limanin me këngën "Krejt ti fala", këngë kjo e cila u publikua dje. /ZERI

Image