Befason Tayna, së shpejti sjell këngën e re

Befason Tayna, së shpejti sjell këngën e re

Showbiz shtator 17, 2018 - 21:36
Ajo zbulon shumëçka rreth këngës

Reperja Tayna e cila mund të konsiderohet edhe si sensacioni i kësaj vere në estradën shqiptare shumë shpejt pritet të sjellë këngën e saj më të re, shkruan “Zëri.info”.

Ajo në profilin e saj në “Instagram”, ka postuar një video ku ka paralajmëruar se së shpejti do të vie me këngë të re.

LEXO EDHE: Nuk ndalet me provokime Tayna foto më të zjarrtë vështirë që keni parë

Këngëtarja karrierën e filloi me këngën “Columbiana”, i cili u shëndrrua në një hit e më pas ka sjell edhe dy këngë tjera, “Shqipe” dhe “Fake”, të dyja po ashtu mjaftë të suksesshme. /ZËRI

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emotional gangsta coming soon

A post shared by Tayna (@tayna) on