Vitet janë vetëm numër për Anesa Lipën, çdo ditë e më provokuese

Vitet janë vetëm numër për Anesa Lipën, çdo ditë e më provokuese

Showbiz shtator 17, 2018 - 18:54
Lexo detajet

Jo vetëm këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është e komentuar në mediat rozë. Kohëve të fundit mjaft shumë është komentuar edhe nëna e saj, Ansa Lipa e cila nuk heziton që të shfaq veten dhe format trupore të saj përmes fotografive të ndryshme të postuara në profilin e saj në “Instagram”, shkruan “Zëri.info”.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve si dhe më në moshë Anesa Lipa duket mahnitëse duke lënë të kuptohet që vitet janë vetëm numra për të.

LEXO EDHE: Dua Lipa e Martin Garrix dhurojnë spektakël në Singapor

Fotografitë e fundit të saj vinë nga qyteti i Singaporit.

“Zëri.info”, ua sjell këto fotografi. /ZËRI

Image