Sot ka festë në familjen e presidentit Ibrahim Rugova

Sot ka festë në familjen e presidentit Ibrahim Rugova

Showbiz shtator 12, 2018 - 13:35
Lexo detajet

Sot në familjen e ish-presidentit të ndjerë, Ibrahim Rugova ka festë.  Ariani, djali i Mendimit sot po feston ditëlindjen e shtatë, shkruan "Zëri.info". 

Ishte nëna e Arianit, Blerina Kllokoqi-Rugova ajo e cila e ka uruar të birin përmes një postimi në rrjetet sociale me fjalët më të mira. 

”Arian ti je dhurata më e bukur që zoti na ka dhuruar neve prindërve të tu si dhe familjes së madhe Rugova. Zoti të bekoftë dhe të dhashtë shëndet, fat, lumturi, gëzim dhe hare në jetë. Nana jote filozofe qe ka me t’dasht deri në frymen e fundit”, ka shkruar ajo pranë një fotografie në llogarinë e saj në Facebook.

Image