Kështu vallëzon i dashuri i Dua Lipës me “Princess Diana”

Kështu vallëzon i dashuri i Dua Lipës me “Princess Diana”

Showbiz gusht 10, 2018 - 09:22
Vallëzimi pasionant i tij së bashku me Dua Lipen

Isaac Carew, i dashuri i këngëtares së njohur kosovare me famë botërore, Dua Lipa ditëve të fundit ka ardhur në vendlindjen e të dashurës e prej ku po kalon shumë mirë nën shoqërinë e saj dhe të miqve, shkruan “Zëri.info”.

Ai së fundmi në “Instagram”, ka publikuar një video ku shihet duke kërcyer me këngëtaren, me këngën “Princess Diana”, të cuilën e këndon Ledri Vula së bashku me Lyrical Son.

LEXO EDHE: Këta janë artistët që do të ngjiten në të njëjtën skenë me Dua Lipën nesër

Dua Lipa do të marrë pjesë në festivalin “Sunny Hill Festival”, i cili do të fillojë sonte me datën 10 dhe do të përfundoj të dielën me 12 gusht. Ky festival do të mbahet në parkun e Gërmisë në Prishtinë dhe në të do të performojnë shumë yje botërore si: Action Bronson, Martin Garrix, Stanaj, Gashi por edhe këngëtarë vendas. /ZËRI