Rita Ora lajmërohet nga jahti, vë në pah format e saj

Rita Ora lajmërohet nga jahti, vë në pah format e saj

Showbiz korrik 19, 2018 - 19:17
Lexoni lajmet më të fundit nga vendi dhe bota

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora vazhdon me turin e saj nëpër Evropë, të titulluar “Girls”, ashtu si kënga e saj e fundit, shkruan "Zëri.info". 

Përveç muzikës, ajo cilësohet edhe si një ndër këngëtaret më me stil.

Së fundmi bukuroshja shqiptare ndodhet në Spanjë.

Në llogarinë e saj në "Instagram", Rita ka publikuar dy fotografi, e veshur me bikini ngjyrë vjollcë me të zezë, ndërsa ka nxjerrë në pah linjat e saj perfekte trupore. /Zëri

 

You better GO OFF! ë

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on