Oriola Marashi përvëlon plazhin me format e saj!

Oriola Marashi përvëlon plazhin me format e saj!

Showbiz korrik 18, 2018 - 13:17
Lexo detajet

Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe këtë e dëshmon në çdo pozë të saj.

Këtë herë bukuroshja Oriola Marashi ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet ku shfaqet me bikini. Seksi dhe duke ekspozuar gjoksin, duket se Oriola ka vendosur të ndezë rrjetin me këto poza.

Image