Nuk ka të ndalur Rita Ora! Çdo ditë e më e zjarrtë

Nuk ka të ndalur Rita Ora! Çdo ditë e më e zjarrtë

Showbiz korrik 15, 2018 - 12:20
Detajet

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, dita ditës po publikon fotografi më provokuese shkruan “Zëri.info”.

Për disa ditë radhazi ajo ka postuar fotografi duke ekspozuar pjesë të ndryshme të trupit. Edhe sot po ashtu ka postuar disa fotografi ku i duken këmbët dhe pjesa lartë e trupit teksa ka të veshura, veshje që i zbulojnë shumëçka nga trupi.

LEXO EDHE: Rita nuk di të ndalet, pozon 'topless'

Këngëtarja është duke e shijuar suksesin e këngës “Girls”, në bashkëpunim me Cardi B, Bebe Rexhen dhe Charli XCX. /ZËRI

 

Image

Image

Image

Image