Me këtë stil të flokëve, vështirë se mund ta njihni Ryva Kajtazin!

Me këtë stil të flokëve, vështirë se mund ta njihni Ryva Kajtazin!

Showbiz korrik 12, 2018 - 21:02

Është emër shumë i dashur për publikun.

Bëhet fjalë për artisten Ryva Kajtazi e cila është tejet aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe të llojllojshme, shkruan lajmi net.

E në një që ka hedhur në “Snapchat”, ajo ka ndërruar stilin e flokëve ku padyshim se duket krejtësisht tjetër, madje kështu rrallë mund ta shihni.

“Sa e bukur jom bo”, ka shkruar ajo.

“Thehet zemra”, është bashkëpunimi i fundit me Shqipri Kelmendin që u prit mirë nga publiku dhe fansat e dyshes. 

Image