La ushtrinë për të fituar 100 mijë dollarë në vit me Instagram

La ushtrinë për të fituar 100 mijë dollarë në vit me Instagram

Showbiz korrik 12, 2018 - 20:01
Lexoni lajmet më të fundit nga vendi dhe bota

Pas nëntë vitesh në krye të detyrës si pjesëtare e Forcave Ajrore të Shteteve të Bashkuara, Alysia Magen u zhvesh nga uniforma për t’u bërë modele Instagrami.

Përmes profilit të saj, ku numëron 283 mijë ndjekës, Alysia poston vazhdimisht foto dhe video të nxehta nga palestra.

Falë punës së re, ajo fiton rreth 100 000 dollarë në vit. /Tch

Image 
Image 
Image 
Image
 
Image 
Image