A e mbani mend 'Nerminin', ja sa shumë është plakur ajo

A e mbani mend 'Nerminin', ja sa shumë është plakur ajo

Showbiz korrik 10, 2018 - 22:05
Lexo detajet

Aktorja turke 35 vjeçare, e njohur në Kosovë edhe me rolin e saj të dashur të “Nerminit”, e cila mbanë edhe titullin e “Miss Globe Turkey” në Turqi ku prej vitesh u cilësua si femra më e bukur turke, shkruan “Zëri.info”.

Selin Demiratar, tani duket krejtësisht ndryshe.

Edhe pse tani ka 35 vite, ajo duket mjaftë e plakur dhe ngjanë në një moshë më të vjetër.

Për më shumë shikoni fotografitë. /Zëri

 
Image
 
Image 
Image