Nëna e Rita Orës shkëlqen në paraqitjen e fundit (FOTO)

Nëna e Rita Orës shkëlqen në paraqitjen e fundit (FOTO)

Showbiz qershor 19, 2018 - 11:49
Vera Ora ‘komplekson’ vajzat e reja me këtë fotografi

Vera Ora, nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora, çdo herë shfaqet me mjaft stil dhe elegante, shkruan “Zeri.info”.

Mirëpo, në fotografinë e fundit që Vera e ka publikuar në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, Vera shfaqet me një fustan ngjyrë të zezë.

Ajo në këtë fustan duket mjaft elegante dhe shumë me stil, shkruan më tutje “Zeri.info”.

Në këtë pamje të fundit, Vera mund t’i lë prapa shumë vajza të reja me dukjen dhe format e saj trupore.

Për më shumë, shikojeni fotografinë. /ZËRI/

 

Image