Kush do ta besonte se Luana Vjollca vishet me rroba të lira (FOTO)

Kush do ta besonte se Luana Vjollca vishet me rroba të lira (FOTO)

Showbiz qershor 17, 2018 - 18:50
Pakkush do ta besonte një gjë të tillë

Jemi mësuar që gjithmonë ta shohim me mjaft elegancë dhe që i kushton mjaft shumë vëmendje paraqitjes së saj skenike, por edhe veshjes në përditshmëri, por Luana Vjollca, ka befasuar të gjithë me veshjen e saj të fundit, shkruan “Zeri.info”.

LEXO EDHE: Era Istrefi me orë 3.350 euro e me unazë 370 euro

Askush nuk do ta besonte që Luana Vjollca mund të vishte rroba aq të lira.

WhatTheyWearin, ka publikuar çmimin e pantallonave të Luanës, shkruan “Zeri.info”.

Sipas kësaj faqe në rrjetin social “Instagram”, e cila publikon çmimin e veshjeve të fytyrave publike, çmimi i këtyre pantallonave është vetëm 29 euro, shkruan “Zeri.info”.

Për më shumë, shikojeni fotografinë.  

Image