Zhvishet Ingrid Gjoni, çmend plazhin!

Zhvishet Ingrid Gjoni, çmend plazhin!

Showbiz qershor 17, 2018 - 13:27
FOTO

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ingrid Gjoni në fotosesionin e fundit është shfaqur shumë joshëse dhe mjaftë provokative, shkruan “Zëri.info”.

LEXO EDHE: Dua Lipa e uron babain, ja për çfarë

Madje në një fotografi ajo ka shfaqur pak si shumë gjoksin e saj.

Për më shumë “Zëri.info”, ju sjell fotografi nga ky fotosesion. /ZËRI

Image

Image

Image