Djali i Trumpit, pak kohë pas divorcit nis një histori dashurie, reagon ish-gruaja

Djali i Trumpit, pak kohë pas divorcit nis një histori dashurie, reagon ish-gruaja

Showbiz qershor 16, 2018 - 21:35
Lexo detajet

Disa muaj më parë, Donald Trump Junior u divorcua nga bashkëshortja e tij dhe mesa duket iu deshën vetëm pak kohë për të nisur një tjetër histori. Romanca e re e djalit të Donald Trump me prezantuesen e ‘Fox News’, Kimberly Guilfoyle ka bërë që ish-bashkëshortja e tij të reagojë.

“Njerëzit duan të sulmojnë një grua vetëm se ka filluar të takohet me Don. Jemi ndarë për më shumë se 9 muaj dhe respektojmë vendimet e privatësinë e njëri-tjetrit. Ne do përqendrohemi në rritjen e fëmijëve tanë. Do ishte mirë nëse shtypi do bënte të njëjtën gjë, në vend që të ndërhyjnë në jetën e tyre”, shkroi ish-bashkëshortja e tij, Vanessa në Twitter.

Donald Trump Junior dhe ish-gruaja Vanessa Trump.

Disa burime të brendshme thonë se Donald Trump Jr. dhe Kimberly nisën romancën e tyre në fund të marsit dhe janë të çmendur pas njëri tjetrit.

Prezantuesja e Fox Kimberly Guilfoyle.

Kujtojmë se 40-vjeçari dhe Vanessa kanë qenë të martuar për 12 vjet. /Express/

Image 
Image 
Image