Luana Vjollca merr guximin të pozoj pa grim

Luana Vjollca merr guximin të pozoj pa grim

Showbiz qershor 16, 2018 - 09:26

E kuruar deri në detaje në paraqitjet publike.

Në këtë formë vjen çdoherë këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca, që në rrjete sociale ndiqet nga mbi një milion njerëz.

Mirëpo, si të gjithë të tjerët edhe Luana përbën përjashtime.

Mbrëmjen e sotme, ajo ka postuar një fotografi ku shfaqet në një selfie të shkrepur brenda ashensorit pa pikën e grimit.

Dallim i theksuar në pamje, apo jo?

 

No Make Up Party ë @prettylittlething ë

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on