Reperi nga Kosova me 'koncert humanitar për t'i ndihmuar politikanët

Reperi nga Kosova me 'koncert humanitar për t'i ndihmuar politikanët"

Showbiz qershor 14, 2018 - 13:06
Lexo detajet

Nuk janë të paket këngëtarët dhe artistët shqiptare të cilën herë pas here i kemi parë duke reaguar ndaj ngjarjeve politike në vend, shkruan "Zëri.info".

Së fundmi ka qenë reperi i njohur nga Kosova, Lumi B i cili përmes llogarisë se tij në "Instagram" ka reaguar me një video-mesazh.

Ai ka ironizuar me politikanët e vendit të cilët së fundmi kanë bërë publike pasurinë e tyre në Agjencinë Kundër Korrupsionit e që pasuria e tyre kap shifra milionëshe, shkruan më tutje "Zëri.info".

Ai me ironi i ka ftuar kolegët e tij këngëtar te organizojnë një koncert humanitar dhe "t'i ndihmojnë politikanët".

Shikojeni videon për më shumë. /Zëri

Image