Edhe Vedati i ‘Stupcave’, e ‘lë’, Kosovën del video e tij në kufi

Edhe Vedati i ‘Stupcave’, e ‘lë’, Kosovën del video e tij në kufi

Showbiz maj 27, 2018 - 14:55
VIDEO

Aktori i njohur i “Stupcave”, Vedat Bajrami, njihet për humorin e tij dhe për skecet e tij shumë të mira dhe qesharake, shkruan “Zëri.info”.

Kësaj radhe ai në rrjetin e tij social “Instagram”, ka postuar një video ku shihet duke e kaluar kufirin e Kosovës.

Me këtë rast ai ka ironizuar edhe me politikanët vendor pasi që në video përmend edhe vizat dhe Bashkimin Evropian. /ZËRI

 

S’munet me na nal askush me lug drejt Evropës

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on