Françeska provokon keq, por shfaqet mjaft raciste (FOTO)

Françeska provokon keq, por shfaqet mjaft raciste (FOTO)

Showbiz maj 26, 2018 - 13:35
Ish-banorja e ‘Big Brother Albania’ vazhdon të provokoj

Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Françeska Jaçe po vazhdon jetën e saj si modele, transmeton “Zeri.info”.

Madje ajo ka hapur edhe një agjension turistike, por që modelimin dhe fotografinë nuk e ka lënë anash për asnjë moment të vetëm.

Para pak çastesh Françeska ka publikuar në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instgram”, një fotografi mjaft provokuese, përcjell “Zeri.info”.

E veshur me bikini ngjyrë të kuqe, buzë bregdetit, ajo shfaqet “super hot”, dhe shfaq linjat e trupore të përkryera, mirëpo ajo çfarë bie në sy është mbishkrimi racist i fotografisë, transmeton “Zeri.info”.

Ajo në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar “Si me kon zezake”.

Për më shumë, shikojeni fotografinë. /ZËRI/

 

Si me kon zezake ë

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on