Ditëlindja e Renes nuk ishte edhe aq e thjeshtë, Nora publikon festën përrallore!

Ditëlindja e Renes nuk ishte edhe aq e thjeshtë, Nora publikon festën përrallore!

Showbiz maj 22, 2018 - 13:44
Showbiz

Vajza e këngëtares Nora Istrefi ditë më parë ka festuar ditëlindjen e saj të tretë dhe sigurisht që prindërit i organizuan një festë të veçantë, shkruan “Zëri.Info”.

Më të arritur ekrepat e orës në kohën e lindjës së Renesë, Nora dhe Roberti i bënë asaj befasinë e parë, e që më pas sigurisht se filloi festa e vërtetë ku Renea pranë prindërve u duk si një princeshë.

Më poshtë shikoni disa nga momentet më të mira gjatë festës, e poashu edhe dukjen e Norës në këtë festë:

Image

Image

Image

Image