Emina Cunmulaj, i thotë fjalë të mëdha për prejardhjen, fëmiut të saj të palindur

Emina Cunmulaj, i thotë fjalë të mëdha për prejardhjen, fëmiut të saj të palindur

Showbiz maj 16, 2018 - 17:35
FOTO

Modelja e njohur, Emina Cunmulaj e cila karrierën e saj e zhvillo9n jashtë trojeve shqiptare, tani8 është në pritje të fëmiut të dytë të saj, shkruan “Zëri.info’.

Ajo ka një vajzë të quajtur Ella Faria, të cilën në bazë të fotografive të postuara nga modelja ajo veçse e ka njohur me kulturën shqiptare. Por këtë gjë Cunmulaj po dëshiron ta bëj edhe me fëmiun e dytë të saj.

LEXO EDHE: E befasojnë Renen për ditëlindje, Nora zbulon si vishet kur fle!

Ajo është në prag të lindjes teksa në rrjetin social “Instragram” ka postuar një fotografi,  veshur me veshje tradicionale e ku ka shkruar se edhe fëmiun e radhës do ta mësoj me kulturën shqiptare.

Ja postimi i plotë i saj:

I vogli im. Unë të premtojë se do të sjellë në jetë me të njëjta vlera që mi ka ngulitur nëna ime. Të premtoj që gjithmonë do ta rikujtojë se nga vjen nëna juaj dhe se sa krenare jam... që kultura ime është pasuria më e madhe që unë posdoj dhe puna ime do të jetë gjithmonë që të ju mësoj ty dhe Ella Faria bukurinë e saj. /ZËRI

 

Image