Deputeti i LDK-së bëhet përsëri baba

Deputeti i LDK-së bëhet përsëri baba

Showbiz prill 24, 2018 - 10:05
Ky është deputeti që për herë të dytë është bërë baba

Njëri ndër deputetët më të votuar të Lidhjes Demokratike, sot është bërë për herë të dytë baba, shkruan “Zeri.info”.

Bëhet fjalë për deputetin Lumir Abdixhiku.

LEXO EDHE: Ky deputet i LDK-së sot ka ditëlindjen

Siç merr vesh “Zeri.info”, nga burime të sigurta, Lumir Abdixhiku dhe bashkëshortja e tij, Albina Kastrati-Abdixhiku, Erën e voglën e kanë gëzuar me një motër.

Pra çifti ka sjellë në jetë vajzën e dytë.

Kujtojmë se para tre ditëve, pra me 21 prill, Abdixhiku festoi ditëlindjen e tij të 35-të. /ZËRI/

Image