Rikthehet ‘Syzeza’ në një version tjetër

Rikthehet ‘Syzeza’ në një version tjetër

Showbiz prill 21, 2018 - 19:44
Lexo detajet

Reperi Ghulo dhe këngëtari Xhavit Avdyli kanë publikuar projektin muzikor të titulluar “Syzeza”. 

Kënga është shkruar nga vet reperi,  me muzikë nga Nurteel dhe realizim nga Metro Music.

Refreni i kësaj kënge është i projektit të njohur popullor ‘N’drras të vekut’, duke sjellur një kombinim mjaft interesant, mes përzirjes së dy zhanreve muzikore, shkruan lajmi.net/

‘Syzeza’ është finalizuar edhe me klip nga Bug Production