Blerona po martohet? Publikon unazën e saj super të shtrenjtë

Blerona po martohet? Publikon unazën e saj super të shtrenjtë

Showbiz prill 20, 2018 - 15:23
Lexo detajet

Blerona Zeqiri, është ndër moderatoret e cila shumë shpejt u bë shumë e ndjekur si në emisionin e saj po ashtu edhe në rrjetet sociale.

Dje ajo festoi ditëlindjen me ç’rast ndryshe nga ditët tjera, dukej tejet e veçantë në fustan të kuq.

Kolegët i bënë shumë befasi por edhe dhuratat për të ishin të shumta, shkruan Kosovarja

Ndër to, më e veçanta ishte unaza, e cila futi në dyshime listën e gjatë të ndjekësve dhe admiruesëve të saj.

Nga kush, pse, si, këto mbeten të kuptohen nga vet moderatorja në të ardhmen, e cila siç duket, do dalë shpejt në pah…

Image