Harrojeni Kiden e ëmbël e të butë, vjen si një kobër seksi!

Harrojeni Kiden e ëmbël e të butë, vjen si një kobër seksi!

Showbiz prill 15, 2018 - 19:25
Kaq seksi nuk e keni parë Kidën asnjëherë

Këngëtarja Orhidea Latifi, e njohur me nofkën artistike si Kida ndryshe nga zakonisht është shfaqur në rrjetet sociale, shkruan “Zëri.Info”.

Kida jo më e ëmbël dhe e butë si jemi mësuar, ajo vjen si një gjarpër në këto pamje të fundit!

Kjo veshje që ka zgjedhur i vë në pah shumë linjat seksi të këngëtares e po ashtu tregon se shumë shpejt pritet ndonjë projekt i ri për sezonin e verës./Zëri

Image

 

Image

Image