Ilda Bejleri vrastare, del vetëm me këmishë në rrugë!

Ilda Bejleri vrastare, del vetëm me këmishë në rrugë!

Showbiz prill 14, 2018 - 23:02
Ajo është një nga moderatoret më sexy.

Ilda Bejleri gjithmonë është komentar për daljet e saj mjaft sensuale dhe jo rrallë herë e kanë sulmuar si super provokative.

LEXO EDHE: Kjo është bashkëshortja bukuroshe e Fatmir Limajt

Këtë herë ajo ka goditur me një tjetër postim ku shfaqet veshur vetëm me një ‘këmishë fustan’.

Ndërkohë Ilda vazhdon të jetë e komentuar dhe për lidhjen apo ndarjen e saj me deputetin demokrat Kleviz Balliu. /Express/Image