Menduam se Luana do na kursej prej fotove me gjoks jashtë por jemi gabuar!

Menduam se Luana do na kursej prej fotove me gjoks jashtë por jemi gabuar!

Showbiz mars 12, 2018 - 22:23

Ka kohë që Luana Vjollca nuk ka publikuar foto në të cilat do të nxirrte gjoksin.

Por kjo ishte një kohë shumë e shkurtër dhe prezantuesja seksi i është kthyer zakonit të vjetër, shkruan lajmi.net

E veshur në të bardhë, Luana ka ‘goditur’ rrjetin me një imazh të fundit tek i cili gjoksin e ka vënë në plan të parë..

Pranë fotos së publikuar në Instagram ka pranuar komente të pafundme dhe pëlqimet nuk kanë munguar./Lajmi.net/

Image