Mosssssss Kim, mos e bëj këtë!?

Mosssssss Kim, mos e bëj këtë!?

Showbiz mars 12, 2018 - 15:49
Nuk duhet ta bëj këtë...

Zeshkania më atraktive në botë, Kim Kardashian, kishte fituar famë falë porno-filmit të saj privat me ish të dashurin e saj Ray J, ku në plan të parë ishin vithet e saj të bujshme, transmeton Zeri.info.

Image

Pastaj të gjithë e mbajnë në mend kur ajo kishte ‘shembur’ internetin me vithet e saj të lyera me vaj e cila ishte paraqitur në ballinën e revistës “Paper”. Por ju sugjerojmë që këto pamje ti ngulitni mirë në kokën tuaj, pasi vithet e saj më nuk do të jenë si më parë, pra më nuk do të mund të vendoset gota e shampanjës pa pasur frikë se mund të derdhet. Në të vërtetë, një burim i paemëruar dhe i cili është i afërt me Kimin, ka zbuluar se bukuroshja ka vendosur të zvogëlojë vithet e saj, shkruan më tej zeri.info.

Image

“E tëra ka filluar vitin e kaluar, kur paparacët e kishin fotografuar gjatë pushimeve në Meksikë. Vithet përplot celulit në brekë tanga, fare nuk janë atraktive. Kim është në gjendje që me orë të tëra të qëndroj para pasqyrës dhe t’i shikoj vithet e saj. Çmendet nëse ka ndonjë njollë apo vijë, ndërsa fansat gjithnjë e më shumë po e kritikojnë në rrjetet sociale se po i përpunon fotot e saj me fotoshop. Prandaj ka vendosur të bëj një operacion përmes të cilit do t’i zvogëlojë vithet dhe do t’i ngritë paksa”, ka deklaruar ky burim.

Se a do të bëj vërtetë vithet operacion, do ta shohim gjatë postimeve të saj të ardhshme në Instagram, por shpresojmë se nuk do ta bëj këtë./ZERI