Ja si e feston Dafina Zeqiri ‘Shën Valentinin’

Ja si e feston Dafina Zeqiri ‘Shën Valentinin’

Showbiz shkurt 14, 2018 - 17:46

Dafina Zeqiri ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram teksa shkruan në telefon më “dashurinë” e saj.

Aty paraqitet me stilin e saj te veqantë - e veshur me sutjena dhe një palë syze interesante, transmeton “Zeri.info”

Në foto ajo ka shkruar: “ Kjo jam unë; duke ju shkruar juve dashuri në ditën e Shën Valentinit”, me gjasë duke ju referuar fansave të saj.

Kujtojmë se Dafina së fundi ka qenë në lidhje me një të huaj nga Republika Domenikane./Zëri