Ky që po shihni në fotografi sot është reper i famshëm

Ky që po shihni në fotografi sot është reper i famshëm

Showbiz shkurt 14, 2018 - 16:30
Ja për cilin reper bëhet fjalë

Ledri Vula është njëri prej reperëve më të famshëm dhe më i dashur në skenën muzikore shqiptare, shkruan “Zeri.info”.

Viti që e lam pas, ishte mjaft i suksesshëm për Ledrin, pasi që ai solli disa këngë të tij të cilat menjëherë u bën hit dhe arritën të marrin shumë klikime.

Siç duket dashuria dhe pasioni për repin, Ledrin e kanë shoqëruar që nga fëmijëria, transmeton “Zeri.info”.

Ledri në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Instagram”, ka publikuar një forografi nga fëmijëria e tij.

Në këtë foto, Ledri është i veshur tamam si një reper i vogël, shkruan “Zeri.info”.

Për më shumë, shikojeni fotografinë: 

 

i vogël

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on