Publikohet një fotografi rrallë e Dua Lipës, para se të bëhej e famshme

Publikohet një fotografi rrallë e Dua Lipës, para se të bëhej e famshme

Showbiz shkurt 14, 2018 - 10:16
Këngëtarja Dua Lipa sot është njëri ndër emrat më të komentuar në botë.

Ajo, ndonëse e re në moshë ka arritur që për një periudhë të shkurtër kohore të mbledh rreth vetes një numër të madh fansash të cilët e duan dhe e përkrahin maksimalisht, shkruan lajmi.net

E sot kur janë bërë vite që Dua është në skenë, sukseset e saj sa vijnë e rriten. E për këtë fakt nuk e ka lënë asnjëherë pa i falënderuar familjen, shoqërinë dhe ndjekësit e shumtë që e përcjellin në karrierë e edhe në rrjete sociale.

Dua në Instagram ka një numër të madh ndjekësish të cilët sapo i ka njoftuar me Dua-n e vogël, me një foto të realizuar kur ajo ende nuk ishte bërë e famshme.

Image