Kylie Jenner me veshje të rehatshme në Los Anxhelos

Kylie Jenner me veshje të rehatshme në Los Anxhelos

Showbiz shkurt 13, 2018 - 11:33

Ajo solli në jetë një fëmijë vetëm një javë e gjysmë më parë.

Si dhe përshtatja me jetën si një nënë nuk është detyrë e lehtë, Kylie Jenner zgjodhi rehatinë në shëtitjen e saj të fundit transmeton "Zëri.info"

Ylli 20-vjeçar i reality show dukej e qetë ndërsa po endej një kostum të përshtatur të Adidas-it ndërsa ishte në Los Anxhelos

Vajza e saj e porsalindur Stormi nuk u pa por as dhe i dashuri i saj, reperi Travis Scott, 25 vjeç.

Kylie ishte veshur në mënyrë të qetë në një kostum të kuq të Adidas. 

Ajo e sfidoi pamjen mjaft të relaksuar një sens modës së lartë, ndërsa ajo vraponte së bashku me një qese të bardhë monogrami Louis Vuitton dhe mbathje të bardha të Chanel.

Flokët e saj të zinjë ishin të lëshuar pasi ajo theksone pamjen e saj natyrale me përbërjen makijaz komplementues, duke e përfunuar me buzëkuq të lehtë rozë.

Javën e kaluar revista People njoftoi se Kylie dhe Travis janë duke kaluar mirë, por nuk jetojnë së bashku./Zëri.info/

Image

Image