Ingrit Gjoni 'dridh' rrjetin me paraqitjen e fundit

Ingrit Gjoni 'dridh' rrjetin me paraqitjen e fundit

Showbiz shkurt 12, 2018 - 14:46
Ingrit Gjoni 'dridh' rrjetin me këtë fotografi

Këngëtarja Ingrit Gjoni është artiste e pëlqyer për publikun.

Ajo nuk është shumë aktive me projekte muzikore, por ato që sjell priten mirë nga audienca, shkruan lajmi.net.

Ingriti është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat në shumë raste lë pa fjalë ndjekësit me paraqitjen e saj.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në të cilën shfaqet më provokuese se asnjëherë më parë, duke ekspozuar gjoksin dhe këmbët seksi.

Kujtojmë që “Fustani pika pika” është projekti i fundit nga Ingriti, publikuar gjatë vitit 2017.

 

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on