Elvana Gjata publikon dy prej këngëve të shumëpritura

Elvana Gjata publikon dy prej këngëve të shumëpritura

Showbiz shkurt 11, 2018 - 17:00
Këto janë dy projektet e Elvana Gjatës

Pas dokumentarit i cili u publikuar mbrëmë, Elvana Gjata e ka dëshmuar edhe njëherë se është një artiste e kompletuar.

Komnetet pozitive nuk kanë munguar edhe përkrahja e familjarëve, kolegëve e fansave është e pashmangshme, shkruan lajmi.net

Ata me padurim kanë pritur dhe publikimin në Yotube të tri këngëve të saj pjesë e albumit të fundit ‘3’ numër ky që këngëtaren e lidhë me shumë gjëra fati.

‘Gjërat kanë ndryshuar’ dhe ‘Festojmë’ janë dy projektet muzikore që sapo janë lansuar në kanalin zyrtar në Youtube ndërsa me padurim po pritet publikimi i këngës së tretë.