Performanca milionëshe e Shkurte Gashit dhe Artiola Toskës

Performanca milionëshe e Shkurte Gashit dhe Artiola Toskës

Showbiz janar 16, 2018 - 16:46

Dy zërat e mrekullueshëm të muzikës shqiptare, Shkurte Gashi dhe Artiola Toska deri në festat e fundvitit nuk i kemi parë të përformojnë në duet, raporton ‘Zëri.info’.

Ishte edicioni festiv në emisionin ‘NIN’ në Klan Kosova, që i bashkojë dy artistet e njohura shqiptare.

Këngëtaret përformuan potpuri në gjuhën shqipe dhe nga klikimet e marra ka arritur shifrën mbi një million klikime.

Për më shumë mund ta shikoni edhe ju performancën e tyre më poshtë: