Vedati e Mensurie frikësojnë keq Osmanin (VIDEO)

Vedati e Mensurie frikësojnë keq Osmanin (VIDEO)

Showbiz janar 12, 2018 - 10:26

Treshja e humorit shqiptarë, Vedati, Mensuri dhe Osmani, janë padyshim ndër humoristët më të pëlqyer në mbarë trojet shqiptare, shkruan Zeri.info.

Ata përveç skeçeve të aktrimit, janë të pranishëm shumë edhe në rrjetet sociale.

Ishte Vedati ai i cili publikoi një video, ku shihet se si e frikësojnë keq shokun e tyre Osmanin.

“Para se me flejt, përndryshe s’na merr gjumi”, kishte shkruar Vedati./ZERI

 

Para se me flejt,përndryshe s’na merr gjumi ë

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on