Vesh fustan të tejdukshëm dhe pamjet që ka ofruar, kanë ‘shkrirë’ edhe asfaltin! (+18 Foto)

Vesh fustan të tejdukshëm dhe pamjet që ka ofruar, kanë ‘shkrirë’ edhe asfaltin! (+18 Foto)

Showbiz nëntor 14, 2017 - 14:42

Fotot më të reja që vijnë nga rrugët e Amerikës, rrallë herë mund të shihen. Duhet të jesh shumë e guximshme për të shëtitur me veshje të këtillë, transmeton Zeri.info.

Image

Dhe një guxim të tillë padyshim se e ka braziliania e bukur, lepurusha e Playboy-it dhe modelja Ana Braga, e cila trupin e saj të nxehtë dhe seksi, e ka treguar rrugëve të Los Anxhelosit.

Ana kishte veshur një fustan të tejdukshëm, ndërsa në plan të parë ishin gjinjtë e saj të bujshëm, pasi nuk kishte të veshura sutjena. Dhe pasi e ka kthyer shpinën, atmosfera është nxehur edhe më shumë, pasi vithet e saj super-seksi, shiheshin qartë.

Image

Por ajo nuk e qante kokën nëse dikush mund ta shihte apo jo, por me ecjen e saj provokuese, ka vazhduar rrugën e pa shqetësuar. Përndryshe, biondja atraktive njihet për paraqitjet e saj provokuese, ndërsa tashmë në disa revista për meshkuj, ajo ka ekspozuar tërësisht trupin e saj, përfshirë edhe revistën erotike “Playboy”.

Fama e saj është rritur me të madhe viteve të fundit dhe ajo ka filluar të marrë oferta edhe për filma dhe tashmë ka realizuar disa role në seri dhe filma të ndryshëm dhe atë me sukses të madh. Si do që të jetë, popullariteti i saj më i madh është si modele./ZERI