Leonora Jakupi ofendon rëndë Shpend Ahmetin

Leonora Jakupi ofendon rëndë Shpend Ahmetin

Showbiz nëntor 13, 2017 - 22:45

Leonora Jakupi përmes rrjetit social Snapchat ka komentuar debatin live që po mbahet në mes të kandidatëve për kryetar të komunës së Prishtinës, Shpend Ahmetit dhe Arban Abrashit, shkruan Gazeta Blic.

Image

Ajo ka bërë video teksa Shpend Ahmeti po fliste live duke shkruar ”Ta mer mendja që për New York po folë.”Kjo është foto që Leonora ka publikuar në Snapchat.