E njihni të gjithë por nuk e keni ditur se është vëllai i “Rabijes”

E njihni të gjithë por nuk e keni ditur se është vëllai i “Rabijes”

Showbiz nëntor 13, 2017 - 21:25

Gresa Pallaska, është e njohur për të gjithë nga roli i “Rabijes” në serialin vendor 

“Çka ka shpija”.Por përveç Gresës, edhe vëllai i saj është një figurë publike dhe shihet shpesh në ekranet televizive.

Nuk ju ka shkuar mendja, por analisti dhe juristi i njohur Dastid Pallaska, i cili këto ditë shihet shpesh duke analizuar ngjarjet politike në Kosovë, është vëllai i Gresës.

Ndryshe, Gresa dhe Dastidi nuk janë të vetmit të njohur nga familja Pallaska, pasi edhe motra e tyre Mjellma, është moderatore e njohur.

Image