Kandidati për Prishtinën me urim romantik për gruan

Kandidati për Prishtinën me urim romantik për gruan

Showbiz tetor 20, 2017 - 14:54

Kandidati nga radhët e AAK-së, për kryetar në Komunën e Prishtinës Arbër Vllahiu ka bërë një urim speciale ditën e sotme.

Përvec anës politike, ai ka treguar edhe anën e tij romantike 

Përmes një mbishkrimi në Facebook, Vllahiu ka uruar bashkëshorten e tij me rastin e ditëlindjes.

“Një jetë e bukur bashkë. Sot kur mbushim 26 vjet të martesës të them faleminderit për dashurinë dhe mbështetjen. Jetën tonë e kemi bërë bashkë, kur ka qenë vështirë dhe edhe atëherë kur kemi përjetu gëzimin. Dhe dashurinë e kemi rritur me dy engjujt tanë. Faleminderit që je pjesa më e bukur dhe më e mirë e jetës”, ka shkruar ai në postimin e tij./In

Image