Vdes një person nga COVID-19 në Kosovë

Vdes një person nga COVID-19 në Kosovë

Shëndetësi February 01, 2023 - 11:44

Një viktimë është regjistruar nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë.

Kjo është bërë e ditur nga raporti i IKSHPK-së, ku është bërë e ditur se janë regjistruar edhe 18 raste të reja dhe janë shëruar shtatë persona.

Aktualisht janë 62 raste aktive në vend dhe tre të hospitalizuar. /Zëri