Sa më shumë që përqafoni fëmijët tuaj, aq më të zgjuar bëhen

Sa më shumë që përqafoni fëmijët tuaj, aq më të zgjuar bëhen

Lifestyle korrik 27, 2018 - 20:48
Lexo detajet

Si do të jenë efektet e eklipsit në shenjën tënde zodiakale?

Dashi:
Eklipsi do t’ju lejojë të  mbyllni ciklet, është një moment i mirë për t’i përfunduar gjërat, për t’i përmbyllur dhe për të shijuar erërat e transformimit që sapo kanë nisur.

Demi:
Duhet të jeni të kujdesshëm sepse energjia e eklipsit mund t’ju bëjë të merrni vendime të papritura dhe përfundimtare në fusha të ndryshme të jetës suaj, kryesisht në punë.
Binjakët:
Ndoshta në këto momente do të ndjeni melankoli për të shkuarën, për gjërat që keni jetuar dhe që ju kanë bërë të lumtur. Mos u konfuzoni, ju e dini ccfarë doni dhe duhet të punoni.
Gaforrja:
Ekslipsi do t’ju godasë direkt në zonën e proceseve të vendimarrjes. Doni të keni një partner, por keni frikë të bëni hapin e madh, doni një punë të re, por nuk doni të prishni rehatinë në punën ku jeni. E pra, ky është momenti të rrezikoni.
Luani
Ky eklips do të ketë një impakt në fushën tuaj të marrëdhënieve, mund të kuptoni se ajo që keni nuk funksionon më ose keni dëshëri të nisni diccka krejtësisht të re.
Virgjëresha
Do të ketë ndryshime në rutinën tuaj, mund të jenë transformime që nuk ju pëlqejnë si fillim, por kujtohuni se nëse jeni të qartë me veten, gjërat do të marrin një rrugë të mirë.
Peshorja
Do të ketë ndryshime në nivelin tuaj sentimental, diccka mund të ndryshojë. Kujtohuni që nuk është kurrë shumë vonë për t’i rifituar gjërat dhe njerëzit që mendonit se kishit humbur.
Akrepi
Është moment të kuptoni se për sa kohë ka fillime, duhet të ketë edhe funde, javët e ardhshme do të jenë intensive sidomos kur ndryshimet të vijnë në fushën e dashurisë, gjë që ju nuk e prisnit.
Shigjetari
Janë ditë transformimesh, është moment të kuptoni se diccka që ju ka shkaktuar dhimbje është cclirimi për të cilin keni nevojë është në dorën tuaj dhe të askujt tjetër.
Bricjapi
Mund të keni kaluar një krizë, dikush ndoshta mund të reagojë sikur ti nuk i intereson dhe ti në vend që të përballesh, i lë javët të kalojnë duke pritur që gjërat të ndodhin vetë, por eklipsi të thotë që të ecësh para.
Ujori
Përgatituni për një tranzit prej katër javësh në të cilat do të shihni afrimin e një finaleje të madhe, të mbylljes së cikleve dhe të progresit.
Peshqit
Ka surpriza në fushën tuaj të marrëdhënieve, duhet të jeni të durueshëm, tek proceset që lënë gjurmë të mëdha në jetën tuaj, ndonjëherë duhet ruajtur qetësia.

/Shije/