Pamje shqetësuese: Del “topless” në dritaren e veturës, modelja merr goditje vdekjeprurëse (Video)

Pamje shqetësuese: Del “topless” në dritaren e veturës, modelja merr goditje vdekjeprurëse (Video)

Lifestyle tetor 13, 2017 - 22:45

Modeja ruse ka pësuar një goditje vdekjeprurëse në shtetin e Republikës Dominikane.

E gjithë ngjarja teksa bukuroshja ishte varur në dritaren e veturës gjersa ajo ecte me shpejtësi të madhe.

Madje, Natalia Borodina për të rritur adrenalinën edhe të vozitësve të tjerë kishte hequr reçipetat.

Borodina është 35-vjeçare dhe muaj më parë ka sjell në jetë një vajzë.

Mediat raportojnë se ajo humbi jetën pasi goditi një shtyllë ndërsa në këtë vend turistik ishte me bashkëshortin.

Theksojmë se autor i kësaj tragjedie ishte burri i modes Borodina, Moskovsky Komsomolets. 

Image