Interesim i lartë për filmin ‘Johnny English 3’, mbi 500 bileta të shitura në Cineplexx

Interesim i lartë për filmin ‘Johnny English 3’, mbi 500 bileta të shitura në Cineplexx

Kultura shtator 19, 2018 - 14:13

Me 19 shtator, Cineplexx do të organizojë eventin ‘Comedy Night’, këtë herë me njërin nga filmat më të pritur të vitit ‘Johnny English 3’.

Qysh në fillim, interesimi ka qenë shumë i madh për këtë film, duke e marrë parasysh që është pjesa e tretë e një franzhize shumë të suksesshme. Pa dyshim, edhe aktori i njohur Rowan Atkinson (në rolin e Johnny English) është arsye e interesimit për këtë film, shkruan zeri.info.

Image

Rowan Atkinson njihet për rolin e tij në filmat si: ‘Mr. Bean’, ‘Love Actually’ dhe ‘Johnny English’. Pa dyshim, është njëri prej aktorëve më të pëlqyer në zhanrin komedi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ëEdhe 2 ditë nga premiera e #Deadpool2! Shuuumë shpërblime ju presin ë Çmimi 3.60€ (për studentë 2.90€).

A post shared by Cineplexx Kosovo (@cineplexx_kosovo) on

 

Momentalisht, janë shitur mbi 500 bileta ndërsa interesimi vetëm po rritet. Për këtë arsye, Cineplexx ka hapur mbi 15 termine vetëm për këtë natë.

 Oraret mund t’i shihni këtu

Image

Sa i përket filmit, ngjarja zhvillohet me një sulm kibernetik, i cili zbulon identitetin e të gjithë agjentëve të fshehtë në Britani. ‘Johnny English’ është i detyruar rikthehet nga pensioni për të gjetur hakerët e organizatës.

Biletat mund t’i blini çdo ditë në Cineplexx prej orës 15:30. Nxitoni sepse numri është i limituar!