Dua Lipa: Kemi qejf që Rita Ora, Era e Bebe të vijnë në Prishtinë (VIDEO)
Foto: Driton Bublaku

Dua Lipa: Kemi qejf që Rita Ora, Era e Bebe të vijnë në Prishtinë (VIDEO)

Kultura gusht 08, 2018 - 19:42
Lexoni më shumë detaje

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa ka folur në Prishtinë për koleget  Rita Ora, Era e Bebe Rexha.

LEXO EDHE: Dua Lipa: Jam me fat që mund ta bëjë vendim tim krenar

"Kemi qejf që  Rita Ora, Era e Bebe Rexha të vijnë të performojnë në këtë festival në Kosovë. Sa më shumë femra të suksesshme", tha Dua, raporton "Zeri.info".

“Sunny Hill Festival”. do të mbahet me 10, 11 dhe 12 gusht në Parkun e Gërmisë në Prishtinë. Organizatorët janë optimistë se ky festival do ta vendos Kosovën në hartën kulturore të Evropës dhe do të sjellë në Prishtinë edhe turistë. /Zëri/