Fushë-Kosovë: Aksident trafiku, përfshihen katër vetura

Fushë-Kosovë: Aksident trafiku, përfshihen katër vetura

Kronika June 22, 2024 - 23:59

Një aksident trafiku ku të përfshira janë katër vetura, ka ndodhur në zonën industriale Tregu i Gjelbërt, në Fushë-Kosovë.

Nuk dihet ende se a ka të lënduar nga kjo ngjarje.

Policia ende nuk ka dhënë detaje rreth rastit dhe nuk ka kthyer përgjigje. /klankosova

Image