Vetura godet një 28-vjeçare në Tiranë

Vetura godet një 28-vjeçare në Tiranë

Kronika June 20, 2024 - 17:18

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë.

Bëhet e ditur se një 21-vjeçar, duke drejtuar veturën ka përplasur një 28-vjeçare.

Policia ka bërë të ditur se vajza ka pësuar lëndime trupore dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

“Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, thuhet tutje në njoftim.