Aksident i rëndë në Milot, përplasen dy vetura me targa të Kosovës

Aksident i rëndë në Milot, përplasen dy vetura me targa të Kosovës

Kronika May 28, 2024 - 20:59

Dy vetura me targa të Kosovës janë aksidentuar pasditen e së martës pranë Urës së Zogut në Milot, Shqipëri.

ABC News raporton se dy automjetet janë përplasur në Rrugën e Kombit, teksa i plagosur ka mbetur një shtetas nga Kosova.

Ai është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje.

Image