Digjen dy automjete në Shkup

Digjen dy automjete në Shkup

Kronika May 27, 2024 - 17:34

Sot në orën 02:04 në SPB Shkup është raportuar se është djegur një veturë “Peugeot” në pronësi të T.Z (60) nga Shkupi dhe një veturë “Renault” në pronësi të A. D. nga Shkupi, të dyja me targa të Shkupit.

Zjarri është shuar nga ekipi i Brigadës së Zjarrfikësve të Shkupit dhe nuk ka persona të lënduar.

Inspektim në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipet policore nga SPB Shkup./Telegrafi/